Fotografie z wybranych, firmowych realizacji. Nowa przestrzeń... w dawnym miejscu!

Zakładanie, pielęgnacja i inne usługi ogrodnicze

 

Ogrody — jakość, profesjonalne podejście, sprawna realizacja

Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksowym zakładaniem ogrodów i systemów nawodnieniowych. Oferujemy wypracowaną jakość usług, profesjonalne podejście do Klienta oraz sprawną realizację.

Jeśli chcesz abyśmy zajęli się Twoim ogrodem od podstaw, proponujemy zapoznać się z zakładką „Projektowanie”. Przygotujemy koncepcję, opracujemy rysunki techniczne, kosztorys, następnie zajmiemy się realizacją włącznie z wszelkimi dodatkowymi pracami jak niwelacja lub odwodnienie terenu, prace brukarskie, system nawodnieniowy, oświetlenie i elementy małej architektury. Gotowe projekty przyjmujemy do bezpłatnej wyceny.

Krok 1
Zapoznanie się z oczekiwaniami Klienta
Krok 2
Koncepcja, projekt techniczny z wizualizacją, konsultacje
Krok 3
Przygotowanie rzetelnego kosztorysu
Krok 4
Kompleksowa realizacja prac w terenie
potrzebujesz pomocy?

+48 608 377 517

Projektowanie ogrodów online za 599zł Dodatkowy projekt systemu nawodnieniowego za 299zł Stała cena projektu - 129zł / m2

 

Metamorfozy — nie ma brzydkich ogrodów...

...Są ładne i te, które nie przeszły jeszcze naszej metamorfozy. Masz już ogród ale nie spełnia on Twoich oczekiwań? A może został zaniedbany lub po prostu Ci się znudził? Zrealizujemy metamorfozę Twojej zielonej oazy.

Po wizji lokalnej i wstępnej rozmowie z architektem krajobrazu z Działu Projektów, przygotujemy koncepcję zmian. Na spotkaniu ustalimy zakres zmian, wskażemy zarówno elementy, które warto zachować jak i te, które powinny raczej zniknąć. Metamorfoza uwzględni więc potencjał danego ogrodu, potrzeby jego użytkowników a także najnowsze trendy w architekturze krajobrazu.

 

Obsadzanie donic — pamiętajmy o ogrodach w miniaturze

Zieleń towarzyszy nam dyskretnie. Wpływa na poprawę nastroju nawet jeśli nie zwracamy na nią uwagi świadomie. Uzupełnia wystrój pomieszczeń, łagodzi ich sterylność delikatnie przemycając zapach i świeżość. Na zewnątrz, przygotowana z namysłem kompozycja zdobi zabudowę oddalając wrażenie miejskiej monotonii. Zadbane rośliny przyciągają wzrok stając się pierwszymi witającymi dla klientów i gości.

Obsadzenia to część z oferowanych usług. Dokładamy wysiłków, aby nasza praca nie była tylko krótkotrwałym, wizualnie atrakcyjnym efektem. Roślinność dobieramy uwzględniając warunki konieczne dla jej przetrwania a proces włączenia w otoczenie jest przemyślany i wykonany z dbałością.

Jak prezentują się wyniki naszej pracy? Zachęcamy, oceń samodzielnie:

link_img Fotografie z pomieszczeń

 

Pielęgnacja — zieleń nie musi tracić na uroku

Ogród potrzebuje również regularnych zabiegów pielęgnacyjnych. Aby był piękny i wyróżniał się spośród innych, należy poświęcić mu uwagę: przycinać drzewa i krzewy, dbać o napowietrzanie trawnika, nawożenie i odchwaszczanie rabat kwiatowych.

Zwykle tego typu usługi są zlecane przed imprezami okolicznościowymi: komunią, ślubem, urodzinami, świętami. Dużą popularnością cieszą się zabiegi pielęgnacyjne wykonywane dwa razy w roku: wiosną, aby ułatwić roślinom i trawnikowi dobry start oraz jesienią, aby przygotować ogród do zimowego spoczynku.

Należy jednak pamiętać, iż jednorazowa pielęgnacja po długim okresie bez żadnych zabiegów będzie prawdopodobnie wymagała większych nakładów aniżeli regularne, systematyczne dbanie o wygląd ogrodu. Dlatego naszych Klientów zachęcamy do korzystania z pakietów abonamentowych.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdziesz tutaj:

link_img Pielęgnacja zieleni

 

Prace w terenie — nowoczesny sprzęt, sprawdzeni operatorzy

Posiadamy nowy sprzęt i przeszkolonych operatorów. Jeśli chcesz założyć ogród sam ale brakuje Ci maszyn do cięższych prac, oferujemy usługi w zakresie:

  • usługi minikoparką i równiarką - przemieszczanie mas ziemi, wykopy pod przyłącza, niwelacja terenu, przygotowywanie terenu pod nawierzchnie utwardzone. Maszyny są wyposażone w niwelator laserowy z możliwością zadawania spadków w pionie i poziomie, dzięki czemu wszystkie prace są wykonywane niezwykle precyzyjnie.
  • usługi wiertnicą - wykonywanie nawiertów w gruncie i nawierzchniach utwardzonych. Przydatne gdy musisz wykonać nasadzenia zastępcze, budujesz sad lub meliorujesz działkę.
  • usługi glebogryzarką, wertykulatorem, aeratorem - przekopywanie zbitych mas ziemi, regeneracja trawnika, wzruszanie wierzchniej warstwy gleby.
  • usługi zamiatarką - sprzątanie dużych powierzchni (parkingów, placów, podjazdów).

Masz pytania?