Oferta Hurtowa

 

Oferta hurtowa – dla kogo?

Ceny hurtowe proponujemy odbiorcom (centrom ogrodniczym, firmom zakładającym ogrody i tereny zielone, architektom krajobrazu), którzy dokonują zakupu na łączną kwotę min. 2000,- zł i nie mniej niż 10 szt. z jednego gatunku.

Transport

Posiadamy własny transport. Na życzenie klienta możemy zatem zrealizować dostawę roślin. Koszt dojazdu to 1,60 zł/km liczony w obie strony. Przy dużych zamówieniach, istnieje możliwość negocjacji ceny transportu.

Ceny, faktury, płatności i kredyty

Ceny podane w ofercie są cenami netto w PLN (należy doliczyć 8% VAT). Wystawiamy faktury VAT i faktury VAT RR.
Akceptujemy płatności w innych walutach. Stosujemy przelicznik według kursu aktualnego na dzień zapłaty.
Preferujemy płatności gotówkowe. Akceptujemy również płatności przelewem jednak zaczynamy kompletować towar dopiero po zaksięgowaniu zapłaty na naszym koncie.
W przypadku stałych, terminowo opłacanych należności klientów akceptujemy kredyt kupiecki.

Spotkania, zamówienia

Pracujemy cały rok jednak w związku z tym, iż prowadzimy również działalność handlowo-usługową, najlepiej uprzedzić nas o zamiarze przyjazdu. W przypadku większych zamówień, prosimy o informację z przynajmniej jednodniowym uprzedzeniem.
Przyjmujemy zamówienia wyłącznie w formie pisemnej.

Kontakt

 

Poinformuj nas!

Niestety nie jesteśmy w stanie na bieżąco aktualizować dostępności roślin, dlatego zawsze zapytaj o dostępność zanim zaproponujesz dalszemu odbiorcy towar na podstawie naszej oferty! Prosimy o kontakt pod wskazanymi powyżej numerem telefonu lub adresem e-mail.

potrzebujesz pomocy?

+48 608 377 517

produkcja-1-kopia.jpg produkcja-2-kopia.jpg